Народний вокал шоу-бенд «Сузір’я»

Вокал шоу-бенд «Сузір’я» був створений у 1993 році. 3 2003 року колектив працює на базі Палацу студентів НТУ «ХПІ», художній керівник колективу — Олена Вікторівна Апаріна у 2005 році нагороджена муніципальною премією.

Колектив — учасник безлічі Міжнародних і всеукраїнських конкурсів-фестивалів, а також приблизно ста концертів щорічно у рамках свого міста та за його межами.

У 2010 роцi колектив отримав почесне звання народного.

Сьогодні колектив складається із студентів різних факультетів НТУ «ХПІ». Має творчу лабораторію, у якій навчаються діти різного віку.

Плідно працює підготовча група, учасники якої стають у подальшому студентами НТУ «ХПІ» та учасниками колективу. Колектив бере участь у всіх заходах Палацу студентів, університету та нашого міста. Престижні майданчики нашого міста — площа Свободи, оперний театр, національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», парк ім. Горького —на яких проходять концерти, не залишаються без участі колективу.

Сьогодні вокал шоу-бенд «Сузір’я » — це гордість Харкова і всієї України. Це найбільший вокально-естрадний колектив у місті, це більше ніж 100 концертів та 40 постановок на рік, це великий різноманітний репертуар, талановиті учні та їхнi батьки, які є єдиним великим «Сузір’ям».

Станислав Лелюк:

Для меня Дворец студентов — это допинг в жизни. Мне это нужно для хорошей встряски, для систематизации жизненных впечатлений и опыта, для получения качественного продукта, для встречи с интересными людьми, для мудрости. Дворец открыл меня как вокалиста и дал мне путевку в жизнь. Теперь без занятий вокалом не представляю своей жизни.

1995 — Гран-прі республіканського конкурсу «Весняні дзвіночки», м. Харків

1996 — Гран-прі республіканського конкурсу «Лідер», м. Первомайськ

1997 — Гран-прі республіканського конкурсу «Чарівна лоза», м. Лозова

1998 — 1-ше місце в міжнародному конкурсі «Морской конек», м. Судак

1999 — 1-ше місце у всеукраїнскому конкурсi «Топ-Топ», м. Бердянськ

2000 — 1-ше мiсце у національному телевізійному конкурсi «Зірки, на сцену», м. Київ

2000 — Гран-прі — національний телевізійний конкурс «Оплески-2000», м. Київ

2001 — 1-ше місце у всеукраїнському благодійному дитячому фестивалi під патронатом Президента України «Чорноморські Ігри», м. Скадовськ

2002 — Гран-прі — Четвертий національний конкурс естрадних виконавців «Северная звезда», м. Москва

2003 — 1-ше місце — Всеукраїнський конкурс «Співограй», м. Кривий Ріг

2003 — Гран-прi міжнародного конкурсу, Угорщина, Болгарія

2004 — Гран-прі міжнародного конкурсу «Болотон молодість», Угорщина м. Болотон

2005 — 1-ше місце — Всесвітній конкурс джазової музики «Music World», Італія, м. Фівізано

2006 — Гран-прі міжнародного конкурсу «Чарівна свічка», м. Київ

2006 — кубок губернатора міжнародного конкурсу, Чехiя

2007 — Гран-прі фестивалю у рамках програми Президента України, Туреччина

2007 р — 1-ше місце — міжнародний конкурс «Сузір’я», м. Гурзуф

2008 — Гран-прi міжнародного конкурсу «Перлинний Гурзуф», м. Гурзуф

2008 — участь у міжнародному конкурсі Євробачення-2008, Georgia, з піснею «Peace willcome», Бєлград

2009 — Гран-прi міжнародного конкурсу «Златен Петрич», Болгарiя

2010 — 1-ше місце — всеукраїнский конкурс «На крилах натхнення», м. Київ

2010 — 1-ше мiсце — «Студентська весна», м. Харкiв

2011 — 1-ше місце — всеукраїнський конкурс «Щедрик-ведрик», м. Ялта

2011 — 1-ше місце — всеукраїнський конкурс «На крилах натхнення», м. Київ

2011 — всеукраїнський конкурс«Барви осенi», м. Київ

2011 — Гран-прi міжнародного конкурсу «Златен Петрич», Болгарiя

2011 — спеціальна нагорода міжнародного конкурсу «Златен Петрич», Болгарiя

2011 — Гран-прi міжнародного конкурсу «Станцiя Студентська», м. Київ

2012 — 1-ше місце — всеукраїнський конкурс «Берег надiї», м. Генiченськ

2012 — 1-ше місце — національний конкурс «Студентська весна», м. Харків

2012 — 1-ше місце — Інтернаціональна олімпіада «My World Art», м. Харків

Татьяна Апарина:

Дворец студентов — это место, где проявляется все лучшее в человеке. Здесь можно стать успешной, результативной, более профессиональной, музыкальной, ответственной. Попробовать развить и открыть в себе новые способности. Мир становится гармоничнее, когда люди могут заниматься творчеством. Во Дворце студентов ХПИ я получила возможность реализовать себя как вокалистка, постановщик хореографии, актриса. Благодаря сотрудничеству с другими коллективами обрела возможность петь с живыми бэндами и повышать свой профессиональный уровень.

(Из книги "Дом,  где зажигаются сердца")

Сейчас 77 гостей и 3 зарегистрированных пользователей на сайте